Procesory

Ryzen 7 2700X przedpremierowo dostępny u handlarzy na eBay

przeczytasz w 1 min.

Premiera nowych procesorów AMD Ryzen zbliża się coraz większymi krokami. Wygląda jednak na to, że niektórzy już teraz mają do nich dostęp i chcieliby na tym zarobić.

Jeszcze w tym miesiącu spodziewamy się premiery nowych procesorów AMD Ryzen 2000. Wygląda jednak na to, że niektórzy już teraz mają do nich dostęp i ujawniają wyniki wydajności lub… próbują przedpremierowo odsprzedać układ w dobrej cenie.

W serwisie eBay natknęliśmy się na ofertę sprzedaży topowego modelu Ryzen 7 2700X w sklepowej wersji BOX. Jednostka została wyposażona w 8 rdzeni/16 wątków o taktowaniu 3,7-4,35 GHz, a także 8x 512 KB pamięci podręcznej L2 i 16 MB współdzielonej pamięci podręcznej L3. Z wcześniejszych przecieków wiemy, że TDP procesora wynosi 105 W.

AMD Ryzen 7 2700X - aukcja eBay

Procesor został wyceniony na 479 euro, co znacznie przekracza sugerowaną cenę z przecieków (ta ma wynosić 369 dolarów). Jeżeli byliście zainteresowani zakupem procesora, to nie mamy dla Was dobrych informacji – kilka godzin po rozpoczęciu aukcji oferta została odwołana (podobno z powodu uszkodzenia procesora…).

Źródło: eBay

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Gatts-25
    -10
    Zobaczymy czym jest te 12nm od GF bo jeżeli rzeczywiście jest jeszcze strasznie nie dopracowane i rozrzutność między wersjami CPU będzie spora jeżeli chodzi o maksymalne taktowanie wszystkich rdzeni po podkręceniu tak o 300Mhz to będzie można już przypuszczać jak mocne będą nowe Threadrippery drugiej generacji.

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login